Запрошуємо всіх на одну з найгучніших подій літа – Фестиваль нескореної нації Холодний Яр, який проходитиме 1-3 липня у с. Грушківка, Кам’янського району.

На глядачів очікують: майстеркаласи, концерт відомих гуртів України, літературне читання, кіно, навчання пілатесу, турнір з футболу та багато іншого!

Просимо звнрнути увагу, що фестиваль не є виключно музичним, перш за все він проводиться щоб донести інформацію до глядачі. Але можемо запевнити – нудьгувати часу не буде!

Для дітей буде встановлений майданчик з розвагами, тож батьки зможуть вільно відвідати будь-які майстер – класи.

Детальна програма:

1 липня 2016 року

9:00 – 13:00 – приїзд учасників, таборування
14:00 – відкриття 1-го фестивального дня (знайомство з ведучими, програмою фестивалю, планами на день)
14:00 – 17:00 – початок Турніру з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»
15:00 – 17:00 – Hand-made майстер-класи
17:00 – 18:00 – Літературний Наступ (запрошено Сашка Лірника)
18.00 – 20.00 – Бандерівські читання (Юрій Сиротюк)

20.00 – 23.00 – розпалювання Холодноярської Ватри – акустичний концерт (PianoExtremist, Антон Стрілець (hang), Живосил Лютий та виступи бардів (Святослав Бойко (гурт «Широкий Лан»), дует «Шарж» та ін).

23.00 –24.00 – Кінопоказ фільму «Молитва за гетьмана Мазепу»

2 липня 2016 року

09.00 ранкові тренування – Пілатес та Функціональний тренінг
10.00 – відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день)
10.00 – 14.00 – екскурсії Холодним Яром
10.00 – 13.00 – Турнір з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»
11.00 – 13.00 – Військово-патріотичні майстер-класи
10.00 – 13.00 – Hand-made майстер-класи
12.00 – 16.00 – функціонування Дитячого Майданчику
12.00 – 15.00 – Літературний Наступ («Дух нації» – Юрій Руф, Ігор Бойчук, Ігор Климович, Василь Шкляр)
15.00 – 17.00 – гутірки (Олег Петренко, Андрій Іллєнко та ін.)
17.00 – 19.00 – Історичний майданчик Українського інституту національної пам’яті

19.00-23.00 – Музична частина:
19.00-19.40 – Колір Ночі
19.40-20.20 – Haspyd
20.20-21.00 – Go-A
21.00-22.00 – Тінь Сонця
22.00-23.00 – Кому Вниз

23.00 – 02.00 – Ніч кіно ( «Легіон», «Холодний яр. Воля України або смерть», «Хроніки УПА»).

3 липня 2016 року

09.00 ранкові тренування Пілатес та Функціональний тренінг
10.00 – відкриття третього фестивального дня
10.00 – 13.00 – екскурсії Холодним Яром
11.00 – 13.00 – Військово-патріотичні майстер-класи
12.00 – 19.00 – функціонування Дитячого Майданчику
12.00 – 14.00 – Літературний Наступ (Злата-Зоряна Паламарчук, Сергій Пантюк, Любко Дереш)
14.00 – 15.00 – фінал Турніру з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»
15.00 – 17.00 – гутірки (Юрій Ботнар, Олександр Доній та ін.)
17.00 – 19.00 – Історичний майданчик Українського інституту національної пам’яті
19.00 – нагородження переможців Турніру з міні-футболу за кубок «Холодного Яру»

19.20 – 22.50 – Музична частина
19.20-19.40 – Простір
19.40-20.10 – Точка Опори
20.20-20.40 – Проти Течії
20.40-21.40 – Zatoczka
21.40-22.50 – KozakSystem

22.50 – закриття фесту